Damla Ersubaşı’ndan uyuşturucu ve kumar itirafı sonrası yeni açıklama!

Damla Ersubaşı, şiddet gördüğünü iddia ettiği Mustafa Can Keser ile boşanmışt. İkili, bir süre sonra sürpriz şekilde barışmıştı. Darp edildiğini öne süren ve tekrar ayrılık kararı alan Ersubaşı, eski eşiyle geçtiğimiz günlerde yeniden mahkemelik oldu.

ÇOCUKLARIN VELAYETİ BABAYA VERİLDİ

Mustafa Can Keser’in, Damla Ersubaşı’na velayet davası açtığı öğrenildi. Keser, eline ulaşan görüntülerle mahkemeye başvurup, “Eski karım yasaklı madde kullanıyor, velayeti almak istiyorum” ifadelerini kullandı.

“UYUŞTURUCU VE KUMARDA HARCADIĞIM PARAYLA TEHDİT ETTİ”

Çocuklarının annesinin uyuşturucu kullandığını iddia eden Mustafa Can Keser, çocukların velayetini aldı. Damla Ersubaşı ise gözyaşları içinde yaptığı açıklamada, uyuşturucu kullandığını itiraf etti.

Bir dönem uyuşturucuya batağına düştüm. Sonra parayı kumarda ve uyuşturucuda harcadım. Eski kocam çocuklarımın babası Mustafa Can Keser’in ailesinin parasıydı. Çeşitli vaatlerle aldım bu parayı. Parayı da tek başıma yedim, Mustafa’nın hiçbir alakası yok. Sonra Mustafa beni sürekli bununla tehdit etti. ‘Aileme söylerim, çocukları bana vereceksin’ dedi. ‘Tamam, yeter ki kurtulayım. Çocuklar sende kalsın. Ben çocuklarımı istediğim zaman görürüm’ dedim. Hepsinin mesajları var. Çocuklarımı verdim, bırakmadı. Tehdidi bitmedi, şiddeti bitmedi. Parayı da ödüyorum bu sırada ablasına, abisine. ‘Seni magazine rezil edeceğim’ dedi. Çocuklarımı benden ayırdı ya, istediği her şeyi yapsın.

İTİRAF VİDEOSUNUN PERDE ARKASI

Eski eşi Mustafa Can Keser’in iki kızının velayetini almak için kendisine şantaj yaptığını iddia eden oyuncu, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı. Avukat Mehmet Kutlu, söz konusu videonun eski olduğunu belirtti.

“GÖRÜNTÜNÜN BAZI KESİMLERİ KESİLMİŞ!”

Müvekkilim evlilik birliği devamında ve sonrasında eski kocası tarafından tahdit ve psikolojik şiddetler neticesinde kişsel bir patlama noktasına gelmiştir. Mustafa Can Keser, müvekkili çocuklarıyla tehdit ederek ilgili videoyu kayıt altına aldırmış ve kendisine gönderilmesini sağlamıştır. Müvekkil çocukalrıyla olan ilişkisiin ve çocuklarının psikolojisinin zarar görmemesi adına bu baskıya boyun eğmiştir. Sadece Mustafa Can Keser’de bulunan bu video yaklaşık 1.5 sene öncesine ait olup, ne hikmetse eski eş tarafından şimdi medyaya servis edilmiştir. Mustafa Can Keser, müvekkilimi kamuoyu nezdinde itibarsızlaştırmak amacıyla söz konusu videonun bazı kısımlarını keserek medyaya servis etmiştir. Müvekkilim, videonun orijinal ve tam halinde, eski eş tarafından yapılan tehditlerle ilgili açıklama yapmaktadır. Mağdur olan müvekilim Damla Ersubaşı, sanki kendisi suçluymuş gibi gösterilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x