Fenerbahçe’de Edin Dzeko’dan Mauro Icardi cevabı! Süper Kupa hedefi

Suudi Arabistan’da daha önce kupa kazandığını belirten Bosna Hersekli forvet, “Takım olarak hazırız, iyi bir durumdayız. Buraya geçen sene de gelmiştim. Inter’le, Milan’a karşı kupayı kazanmıştık. Umuyorum ki yarın da kupa kazanırım. Kadıköy’de göstermiş olduğumuz oyundan daha iyisini göstermek istiyoruz” dedi.

Fenerbahçe’de kaptan olarak ilk kupasını kazanmak istediğini dile getiren Edin Dzeko, “Kariyerimde birçok kupa kazandım. Birçok önemli finali de kaybettim. Umuyorum ki kaptan olarak Fenerbahçe ile ilk kupamı kazanırım. 6 aydır bana göre iyi bir oyun ortaya koyuyoruz. Umuyorum 2023 yılını kupayla taçlandırırız. Rakibimize saygı duyuyoruz” diye konuştu.

Mauro Icardi’nin son dönemde sosyal medya hesabından yaptığı motivasyon paylaşımlarının hatırlatılmasının ardından Edin Dzeko, “Sahada olanlar sahada kalmalı. İnsanlar Mauro Icardi ile aramızda problem varmış gibi yansıtmaya çalışıyor ama öyle değil. Mauro Icardi’yi İtalya’dan da tanıyorum. Sahada duygular yüksek olur. Sahada olanlar dediğim gibi sahada kalır. Ekstra motivasyona ihtiyaç yok, kupayı kazanma arzusu zaten yeterli bir motivasyon” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x