Renault SUV işini ciddiye alıyor, yoksa bu kadar ucuza satamazdı

Sıfır otomobil pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz ve bugünkü konuğumuz da Renault Austral. Fransa merkezli otomotiv devinin C-SUV segmentindeki modeli, kendi sınıfının en çok beğenilen araçlarından birisi konumunda.

Hem şık dış tasarımı hem de iç mekanda kullanılan malzeme kalitesiyle beğeni kazanan Austral, özellikle de geniş ailelerin gözdesi diyebiliriz.

Renault Austral şu anda üç farklı donanım seçeneğiyle beraber geliyor. Bunlardan baz versiyonda 160 beygir gücünde olan hibrit motor ve tam otomatik şanzıman bizleri karşılıyor.

Bu motor ve şanzıman ikilisi performans anlamında kullanıcılarını tatmin ederken, yakıt tüketimi noktasında da makul değerler sunuyor.

Söz konusu araç donanım noktasında kullanıcısına pek çok şey sunuyor. Kör nokta uyarı sistemi, geniş multimedya ekranı, geri görüş kamerası, cam tavan ve daha pek çok özellik aracın üst donanım paketinde yer alıyor.

Süspansiyon konusunda biraz sertçe olan Austral, yol tutuş konusunda ise güven vermeyi başarıyor. Gelin şimdi bu harika modelin detaylı donanım seçenekleri ve fiyatlarına yakından bakalım.

techno mild hybrid 160 hp auto

Fiyatı: 1.605.000 ₺

techno esprit alpine mild hybrid 160 hp auto

Fiyatı: 1.844.000 ₺

techno esprit alpine E-tech full hybrid 200 hp

Fiyatı: 2.126.000 ₺

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x